Never give up


Never give upO Firmie


Szanowni Państwo,

firma BWB technology powstała na początku października 2016 roku. Swoją ofertę kieruje do projektantów, inżynierów oraz firm wykonawczych, poszukujących profesjonalnych materiałów i technologii budowlanych, stawiając sobie za głównych cel jakość, trwałość i niezawodność stosowanych wyrobów oraz technologii budowlanych na swoich inwestycjach.

Mimo że jesteśmy nową firmą na rynku, nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa oraz obsługi branży budowlanej, zarówno jeśli chodzi o współpracę z projektantami jak i firmami wykonawczymi.

Nasi inżynierowie wraz z inżynierami z firm partnerskich rozwiążą wszelkie problemy w zakresie łożyskowania obiektów inżynieryjnych, dylatacji konstrukcyjnych, uszczelnień obiektów czy techniki elastomerowej i ślizgowej.

Jako przedstawiciel firm niemieckich działających w branży budowlanej, zrzeszonych pod jedną wspólną marką BESAGROUP, jesteśmy przekonani, że oferowane Państwu produkty są najwyższej światowej marki i z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy …

 
 

Październik 2016


Początek działalności firmy BWB technology z siedzibą w Końskich.
Głównym profilem działalności firmy jest promocja i sprzedaż produktów oraz technologii oferowanych przez firmy
Deflex, Besaplast, Gumba oraz Leschuplast GLT działających pod jedną marką BESAGROUP.

 

Lipiec 2017


Zmiana lokalizacji siedziby firmy.
Aktualnie znajdziecie nas Państwo na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 130 w Końskich.
Nasza nowa siedziba to nie tylko bardziej przyjazne miejsce pracy, ale przede wszystkim znacznie większe zaplecze magazynowe, które pozwoli nam jeszcze efektywniej i szybciej obsługiwać klientów BWB technology.
Serdecznie zapraszamy!

 

Styczeń 2018


Rozpoczęcie współpracy z firmą Krasemann GmbH & Co.KG
Firma BWB technology została autoryzowanym przedstawicielem w Polsce firmy Krasemann GmbH & Co.KG, która od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnych przejść instalacyjnych oraz innych produktów zapewniających szczelność konstrukcji budowlanych.