Wodoszczelne przejścia instalacyjne KRASO®

Innowacyjne produkty, poparte 40 letnim doświadczeniem, są wiodącymi rozwiązaniami w zakresie uszczelnienia obiektów budowlanych.


Odpływy KRASO® do wewnątrz i na zewnątrzPrzepusty ruroweRury osłonowePrzepusty kabloweUszczelnienia zewnętrzneWkłady uszczelniająceZbiorcze studzienki odwadniające
Wodoszczelne studzienki zbiorcze KRASO® wykonane z betonu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczone są do gromadzenia wody i ścieków w celu ich dalszego transportu. Zapewniają szybki i łatwy montaż na budowie, a przede wszystkim gwarantują szczelność połączeń rurowych.

Studzienki z tworzywa sztucznego wykonane są z lekkiego, odpornego na uderzenia i uszkodzenia tworzywa co gwarantuje trwałość i łatwy montaż bez konieczności stosowania ciężkiego sprzętu. Studzienki odporne są na wszelkiego rodzaju kwasy i zasady występujące w gruncie. Zbiorcze studzienki odwadniające dostępne są również z izolacją termiczną.

Prefabrykowane studzienki betonowe wykonane są z wodoszczelnego betonu grubości 12 cm jako jeden monolityczny element. Elementy studzienek są odpowiednio wzmocnione zapewniając bezpieczny i łatwy transport oraz montaż na budowie dzięki wbudowanym uchwytom transportowym. Dodatkowo zaletą studzienek betonowych jest zamontowana taśma uszczelniająca do przerw roboczych, która uszczelnia styk połączenia z płytą fundamentową.

W ofercie dostępne są również studnie kablowe, studnie rewizyjne, odwadniające oraz wiele innych rozwiązań.


Systemy przyłączy domowych