BESAGROUP na targach BAU w Monachium

Pokaż wszystkie

BESAGROUP na targach BAU w Monachium

W dniach 16-21 stycznia 2017 w Monachium odbyły się kolejne targi BAU, uważane za wiodące na świecie targi budowlane dla projektantów, architektów i inżynierów budowlanych, będące „numerem jeden” wśród platform informacyjnych i komunikacyjnych.

W dniach 16-21 stycznia 2017 w Monachium odbyły się kolejne targi BAU, uważane za wiodące na świecie targi budowlane dla projektantów, architektów i inżynierów budowlanych, będące „numerem jeden” wśród platform informacyjnych i komunikacyjnych.

Po raz kolejny BAU osiągnęły rekordową ilość odwiedzających, która wyniosła ponad 250.000, z czego 80.000 to odwiedzający z zagranicy. Tym samym BAU potwierdziło swoją pozycję motora innowacji, dającego impulsy dla branży budowlanej. Z punktu widzenia wystawców BAU było wielkim sukcesem a ilość wystawców – 2120 z 45 krajów, pozwoliła osiągnąć kolejny rekord.

Zorganizowane po raz pierwszy w 1964 roku targi BAU rozwinęły się w ciągu ponad 50 lat do światowego Mega-Event. Wrażenie takie miał każdy, kto miał okazję przejść przez 17 hal wystawienniczych. Od pierwszego dnia hale oraz stosika wystawiennicze były pełne, a na stosiskach słychać było odwiedzających z całego świata.

Międzynarodowość, poziom i różnorodność odwiedzających z branży zachwycała wystawców. BAU po raz kolejny udowodniło swoją pozycję lidera wśród branżowych targów światowych.

Odwiedzający targi mieli okazję spotkać się również z przedstawicielami firm Deflex, Besaplast, Gumba, Leschuplast oraz Roplasto, które po raz kolejny zaprezentowały swoje rozwiązania pod wspólnym szyldem BESAGROUP.

Besagroup przygotowała obszerne stoisko wystawiennicze, na którym zaprezentowała kilkadziesiat produktów dla branży budowlanej.

Zwiedzający oprócz standardowych produktów oraz nowości, mogli również zobaczyć nietypowe rozwiązania prezentujące możliwości techniczne i produkcyjne, a także jak zawsze wysoką jakość, z czego od lat słyną produkty firm zszerzonych pod marką BESAGROUP.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska Besagroup na kolejnych targach BAU, które odbędą się w dniach od 14 do 19 stycznia 2019 w Monachium.

BWB technology

Data:

Styczeń 26, 2017

Strona internetowa:

www.bwbtechnology.pl