BWB technology autoryzowanym przedstawicielem firmy
Krasemann GmbH & Co.KG

Pokaż wszystkie

BWB technology autoryzowanym przedstawicielem firmy
Krasemann GmbH & Co.KG

Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy, że firma BWB technology została autoryzowanym przedstawicielem firmy
Krasemann GmbH & Co.KG, która od 35 lat zajmuje się systemami uszczelniającymi oraz wodoszczelnymi przejściami instalacyjnymi KRASO®.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że firma BWB technology została autoryzowanym przedstawicielem firmy Krasemann GmbH & Co.KG, która od 35 lat zajmuje się systemami uszczelniającymi oraz wodoszczelnymi przejściami instalacyjnymi KRASO®.

Cieszące się najwyższym uznaniem w branży produkty marki KRASO® tworzą kompletne i wzajemnie dopasowane programy do uszczelniania budowli narażonych na działanie wody. Innowacyjność stosowanych rozwiązań, ich precyzja oraz jakość i trwałość produktów KRASO®, potwierdzone są licznymi certyfikatami kontroli niezależnych instytucji badania materiałów.

Jesteśmy dumni, mogąc być autoryzowanym przedstawicielem firmy Krasemann która, podobnie jak BWB technology, stawia sobie za cel dostarczanie klientom produktów o najwyższych standardach jakościowych i rozwiązań technologicznych dostosowanych do ich indywidualnych i zróżnicowanych wymagań.

Więcej informacji o produktach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.bwbtechnology.pl w zakładce oferta.

Zapraszamy do współpracy


BWB technology

Data:

Styczeń 08, 2018

Strona internetowa:

www.bwbtechnology.pl