Never give up


Never give upO Firmie


Szanowni Państwo,

firma BWB technology powstała na początku października 2016 roku. Swoją ofertę kieruje do projektantów, inżynierów oraz firm wykonawczych, poszukujących profesjonalnych materiałów i technologii budowlanych, stawiając sobie za głównych cel jakość, trwałość i niezawodność stosowanych wyrobów oraz technologii budowlanych na swoich inwestycjach.

Mimo że jesteśmy nową firmą na rynku, nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa oraz obsługi branży budowlanej, zarówno jeśli chodzi o współpracę z projektantami jak i firmami wykonawczymi.

Nasi inżynierowie wraz z inżynierami z firm partnerskich rozwiążą wszelkie problemy w zakresie łożyskowania obiektów inżynieryjnych, dylatacji konstrukcyjnych, uszczelnień obiektów czy techniki elastomerowej i ślizgowej.

Jako przedstawiciel firm niemieckich działających w branży budowlanej, zrzeszonych pod jedną wspólną marką BESAGROUP, jesteśmy przekonani, że oferowane Państwu produkty są najwyższej światowej marki i z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy …

 
 

Październik 2016


Początek działalności firmy BWB technology z siedzibą w Końskich.
Głównym profilem działalności firmy jest promocja i sprzedaż produktów oraz technologii oferowanych przez firmy
Deflex, Besaplast, Gumba oraz Leschuplast GLT działających pod jedną marką BESAGROUP.